Angličtina pre deti v 10 hravých videách + tipy pre rodičov ako na to

V septembri 2013 začínal Ed učiť angličtinu v Marekovej škôlke. Ak poznáte Eda, tak viete, ze to nebude nudné sedenie na stoličkách a odpoveď jedným slovom, ale tvorenie celých viet v ľahu, sede, či behu so sloganom “Learn when you play alebo so mnou sa nestihnete nudiť”.

 

 

Keďže dve polhodinové lekcie za týždeň sú dosť málo, dali sme rodičom materiály, aby sa mohli hrať, prepáčte, učiť sa, aj doma. Na papieri dostali vysvetlených 20 hier, ale kde by sme boli v dnešnej modernej dobe bez videí. Takže sme ich natočili spolu s Marekom. Prvých 10 jednoduchých hier, plus rady a tipy pre rodičov ako na to, sme dnes uploadovali na youtube. Séria videí je určená pre našich škôlkárskych, ale aj všetkých ostatných rodičov, ktorí majú trošku chuť a čas sa zahrať so svojimi deťmi v angličtine. Je to kvázi návod, ako môžete rozprávať anglicky, aby to deti bavilo. Vytvoríte im takto k angličtine pozitívny vzťah:)

Spolu s videami prejdete jednotlivými témami a precvičíte, čo sa deti učia na hodinách v škôlke s Edom alebo jednoducho sa zahráte aj keď na našu angličtinu vaše ratolesti nechodia.

Ak sa vám videá páčia a chceli by ste mať takúto angličtinu aj vo vašej škôlke v Bratislave, píšte Libuš na lili@class.sk.

Rýchla navigácia